O Firmie

Firma Robex mieści się w Bydgoszczy przy ul. Cietrzewia 16.

Obecnej chwili firma ROBEX świadczy usługi w zakresie DEZYNSEKCJI, DEZYNFEKCJI, DERATYZACJI, FUMIGACJI ale także przeprowadzamy usługi w zakresie ZAMGŁAWIANIA TERMICZNEGO, SPRZĄTANIA BUDYKÓW, USUWANIA MARTWYCH GRYZONI, PTAKÓW itp.

Dział HACCP w naszej firmie zajmuje się kompleksowym wdrażaniem SYSTEMÓW ZAPEWNIANIA JAKOŚCI W PRZEDSIĘBIORSTWACH (HACCP, GMP, GHP ) włącznie z przeprowadzaniem firm przez certyfikację.

Współpracujemy z największymi przedstawicielami producentów środków chemicznych, co daje nam najbardziej aktualny wgląd we wszystkie nowinki chemiczne, a co za tym idzie możliwość zastosowania ich w Państwa firmie. Posiadamy specjalistyczną ekipę przeszkolonych pracowników ,którzy są gotowi pomóc Państwu w każdej chwili i w każdym miejscu w Polsce. Posiadamy certyfikaty i szkolenia zgodne z obowiązującymi przepisami.

W obecnej chwili obsługujemy ok. 100 firm w kraju.

Są to zakłady o różnej specyfice działalności, lecz cel przyświeca nam tylko jeden „WYNISZCZENIE SZKODNIKÓW I ZADOWOLENIE ZLECENIODAWCY” Wszystko to oczywiście za „ROZSĄDNĄ CENĘ”.

Chcesz wiedzieć wiecej? Zamówić usługę?
Wypełnij formularz kontaktowy

Lub zadzwoń!
602 346 699
Firma Robex oferuje: Deratyzacja Bydgoszcz, Dezynsekcja Bydgoszcz, tępienie gryzoni Bydgoszcz, zabezpieczenie przed ptakami Bydgoszcz, zwalczanie karaluchów Bydgoszcz, zwalczanie os Bydgoszcz, zwalczanie robactwa Bydgoszcz.