Deratyzacja

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Nasza firma współpracuje z kilkoma producentami karmników deratyzacyjnych i preparatów na gryzonie co pozwala nam na aktualny wgląd w nowinki dotyczące tej dziedziny. Z dużymi sukcesami wdrażamy w firmach systemy HACCP pod kątem walki z gryzoniami, owadami i prowadzeniem stosownej dokumentacji. Nasi pracownicy są przeszkoleni z dziedziny deratyzacji ze szczególnym naciskiem na wdrażanie systemów jakości zdrowotnej żywności. Audytujący zakład zawsze w sposób czytelny mają przedstawione zagadnienia deratyzacji, dezynsekcji i innych zabiegów zwalczających szkodniki.

Naszym klientom przedstawiamy całoroczne harmonogramy zabiegów przejmując tym samym odpowiedzialność przed audytorami z dziedziny DDiD. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez całą dobę służąc radą i szybkim działaniem. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do walki z gryzoniami a świadczą o tym wyniki zabiegów.

Zawsze z tej walki wychodzimy obronną ręką.

Gwarantujemy dużą skuteczność i zadowolenie klienta!

Chcesz wiedzieć wiecej? Zamówić usługę?
Wypełnij formularz kontaktowy

Lub zadzwoń!
602 346 699
Firma Robex oferuje: Deratyzacja Bydgoszcz, Dezynsekcja Bydgoszcz, tępienie gryzoni Bydgoszcz, zabezpieczenie przed ptakami Bydgoszcz, zwalczanie karaluchów Bydgoszcz, zwalczanie os Bydgoszcz, zwalczanie robactwa Bydgoszcz.